Wisła Malinka ??

Wisła Malinka ??

Chcemy się wybrać do Wisła Malinka, ale nie wiem czy skocznie można zwiedzać? Jak to wygląda cenowo?

El2CzupakaBra

Posty: 1

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na przeróżnych stronach, lecz słyszałem, że jest taka, jaka ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, lecz może ktoś poda adres takie strony www?

Nikuś23

Posty: 2

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na różnych stronach, ale słyszałem, że jest taka, która ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, ale może ktoś poda adres takie strony www?

Grabow12

Posty: 3

 
Beskid to duża powierzchnia, zatem jest tam dużo miejsc, które należałoby zobaczyć. Jeżeli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

korasek

Posty: 2

 
Polecam przejrzeć sobie zdjęcia z Beskidu Śląskiego na stronie https://kochambeskidy.pl/wisla-labajow-w-jesiennym-kadrze/. To wyjątkowa kompozycja, która zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te zdjęcia i to, co się na nich znajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

Klarka34

Posty: 2

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

MisiekKce

Posty: 2