zespół na wesele, posuzkuję!

zespół na wesele, posuzkuję!

Cześć. Ile mogą kosztować torty weselne? Mam świadomość, że dużo zależy od jego wielkości. Chciałabym zamówić taki, który wystarczy dla 150 gości na moim przyjęciu.

PaweL

Posty: 7

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie wiecej.

Suit

Posty: 13

 
Posiadam namiary na wyborną cukiernię, jaka wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie niezwykle wiele ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

aLIMER56

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy jestem przekonany, iż Waszym oczekiwaniom powinien sprostać DJ na wesele. Zauważcie, iż koszt jego usług będzie zdecydowanie niższy niż zespołu, który posiada wiele lepsze oczekiwania finansowe.

Black_Riot

Posty: 12

 
O tym, która firma wykonuje wysokiej jakości torty weselne macie szansę dowiedzieć się przede wszystkim w obrębie tego serwisu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Znalazłem tutaj mnóstwo przydatnych informacji, jakie wykorzystałem :)

Llevis

Posty: 13

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, że konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Oprócz tego był w stanie odszukać dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

franuś40

Posty: 11

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej radują się usługi, które jest w stanie zaproponować konsultant weselny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców znajduje się sporo mniej problemów :-)

gniewny5

Posty: 7

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

PaweL

Posty: 31

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten zamiar irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

kluster

Posty: 15