naleśnikarnia katowice, polecicie ?

naleśnikarnia katowice, polecicie ?

Cześć, wiecie może gdzie zjem najleszą pizze katowice? Poszukuję wyjątkowego smaku, a zarówno miłej knajpki, w jakiej możemy spędzić kilka godzin ze znajomymi.

setka33

Posty: 2

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

roudee

Posty: 5

 
Dobre jedzenie to podstawa, ale również lubię restauracje katowice, które mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a także posiedzieć w dobrym towarzystwie.

HalskiPol

Posty: 5

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

Yuri20

Posty: 14

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Bardzo wam ją polecam ze względu na smak, a także na atmosferę, jaka jest w środku. Można grać w różne planszówki ze znajomi i znakomicie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

propek1

Posty: 16

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, jaka serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Wielokrotnie jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

Lupusx

Posty: 20

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że mnóstwo z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

yarofe

Posty: 4