prawnik Zielona góra, znacie ?

prawnik Zielona góra, znacie ?

Będę się rozwodził i teraz moje pytanie brzmi jak wybierać adwokata do pomocy? Ktoś ma w tym jakieś doświadczenie?

ewu1u01

Posty: 1

 
Mnie odszkodowanie przyznali bardzo niskie. Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że można korzystać z takiej pomocy prawnej. Niestety sprawa się przedawniła i pieniądze mi przeszły koło nosa. Polecam wszystkim od razu kontaktować się z prawnikiem, który pomoże.

Bryzyt1

Posty: 15

 
Przy rozwodach najważniejszy jest pozew. Dobre napisanie pozwu to już połowa sukcesu. Niewątpliwie nie zawsze jest bezproblemowo, że na paru rozprawach się to wszystko skończy. Jeśli dwie strony się dogadują to jest łatwiej, natomiast wiem, że ostatnio bardzo rzadko się to zdarza. Ludzie walczą ze sobą do samego końca. Takie życie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Wybór prawników jest bardzo duży i każdy na pewno znajdzie kogoś dla siebie. Kryteria wyszukiwania są różne. Jeśli liczymy na pozytywne rozwiązanie nawet trudnej sprawy to trzeba stawiać na kogoś bardzo doświadczonego.

Rimano

Posty: 7

 
Mnie w rozwodzie i odszkodowaniu pomogła kancelaria adwokacka z Zielonej Góry, jaka ma ofertę na https://twoja-kancelaria.pl. Sprawdźcie sami, które mają usługi. Zawsze są gotowi do pomocy. Przygotowują się niezmiernie rzetelnie do prowadzenia każdej naszej sprawy.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Korzystałem z pomocy prawnika, niemniej jednak tutaj raczej chodziło o porady. Wówczas jest o sporo łatwiej. W wypadku trudniejszych spraw stawia się zawsze na doświadczenie.

Klara323

Posty: 2

 
Dużo można pisać o kancelariach prawnych. Każdy znajdzie kogoś, kto mu pomoże. Warto odwiedzić nawet kilka takich kancelarii, a wówczas dowiemy się, jaka z nich jest najniezwyklej wiarygodna. Z taką można będzie nawiązać dłuższą czy krótszą współpracę.

Saagerrak

Posty: 2