szkoła pilotów, proszę o pomoc

szkoła pilotów, proszę o pomoc

Zastanawiam się nad tym, jakie kursy prowadzą w ośrodku szkolenia lotniczego. To znaczy dla jakiś pilotów? Amatorów czy tylko profesjonalistów?

Miner67

Posty: 3

 
Wszyscy znajomi korzystają z ośrodka szkolenia lotniczego ze strony https://szkolapilotazu.pl/page/pilot-samolotowy-turystyczny-ppl-a/20/ i są zadowoleni. Osobiście boje się wysokości, dlatego nawet nie myślę żeby się tam zapisywać.

Dosti

Posty: 7

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

labuh

Posty: 2

 
Jest szkoła lotnicza, jaka prowadzi inne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, niemniej jednak i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, niemniej jednak nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, zatem nie jest przeznaczona dla każdego.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

@_werty

Posty: 8

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Nikuś23

Posty: 4

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeżeli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, bowiem nie latałem.

as-dester

Posty: 4

 
Samoloty zawsze były drogie i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć sporo pieniędzy, ale i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba zrobić to przecież początek.

Kitas

Posty: 4

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, jakich masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem niesłychanie zaspokojony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

ZeljkoF

Posty: 29

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

legia55

Posty: 14