prywatne przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

Jakie są obecnie opłaty za przedszkole Wilanów? Robię rozeznanie w okolicy i chciałabym poznać ceny.

Jacek1812

Posty: 1

 
Zastanawiając się które przedszkole dla dziecka wybrać polecam wejść na stronę: http://www.karate-kids.pl i sprawdzić całą ofertę niepublicznego przedszkola Wilanów. Na pewno nie będziecie tego żałować i je wybierzecie.

090913123

Posty: 4

 
My za pobyt naszego dziecka w prywatnym przedszkolu miasteczko Wilanów płacimy miesięcznie ponad 1000 zł. Jest to oczywiście wraz z pełnym wyżywieniem i według Nas taka cena nie jest zbyt wygórowana.

Klara323

Posty: 5

 
W przypadku, gdy któraś z Was szuka pracy jako przedszkolanka to polecam Wam prywatne przedszkole Wilanów. Nie wiem czy jeszcze szukają nowych osób, ale ja odkąd tam pracuje jestem naprawdę niesłychanie zadowolona pod wieloma względami. Godna polecenia jest przede wszystkim atmosfera, która panuje każdego dnia pracy.

alidoddo

Posty: 8

 
Być może zastanawiacie się nad tym czy wybrać prywatne przedszkole Wilanów. Jak dla mnie nie ma nad czym się zastanawiać, bo w tym przedszkolu pracuje profesjonalna kadra nauczycielska i co najważniejsze dziecko zawsze wraca z niego zadowolone po całym dniu.

Suit

Posty: 5

 
Zauważyłam, że wiele ludzi pyta jak to jest z posiłkami w prywatnym przedszkolu Wilanów. Wygląda to w ten sposób, że jeżeli zgłosimy nieobecność dziecka w danym dniu to wtedy za jedzenie nie trzeba płacić.

345_14

Posty: 20

 
Jeżeli zastanawiasz się nad tym jakie jest tak naprawdę przedszkole Wilanów to w rzeczywistości raczej nie masz nad czym, bowiem szczerze to chyba jedno z najlepszych przedszkoli o jakim kiedykolwiek słyszałam. W dodatku moje dziecko również jest w pełni zadowolone z pozytu w tym miejscu, a jest to chyba najważniejsza kwestia.

apepsi1983

Posty: 8