sosna wiethorst, polecicie sklep?

sosna wiethorst, polecicie sklep?

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, dlatego pozostaje tylko Internet.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez problemów można będzie zamówić w sklepie internetowym, dlatego bez problemów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

namok

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o sosna carsten sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-kosodrzewina-Carsten-C5/6702, a zobaczycie, iż było warto. Super propozycja od doświadczonego sklepu internetowego.

yetisize

Posty: 7

 
U mnie w paru miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś rzeczywiście bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się znaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

Black_Riot

Posty: 13

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina dzisiaj jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, ale naprawdę oferta była bardzo korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

jastinn

Posty: 10

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

ZaNK3R

Posty: 8