białe panele, poszukuję

białe panele, poszukuję

Czytałem ostatnio o panelach laminowanych i chyba jestem zdecydowany na ich samodzielny montaż w domu. Czy belgijskie panele Quick Step spełnią moje oczekiwania jakościowe i cenowe?

Fanatyk

Posty: 1

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny sprawiają, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich bardzo zadowolony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

codePerformance

Posty: 15

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a także sprawiają, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

Yuri20

Posty: 2

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

Klara323

Posty: 7

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Oleczka1

Posty: 2

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na znakomicie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, jakie listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

Yuri20

Posty: 13

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny sprawiają, iż jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich niesłychanie zadowolony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

TomekK

Posty: 2

 
To znakomity wybór. Panele Quick Step weselą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bowiem są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

syrena88

Posty: 10

 
Tak, niesłychanie dużo ludzi zapomina, że trzeba je stosownie wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

frustrus

Posty: 4