normobaria, poszukuję!

normobaria, poszukuję!

Korzystaliście kiedyś z komory normobarycznej? Chce się na taki zabieg zapisać, ale nie wiem czy należałoby to zrobić?

Alimer56

Posty: 1

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest niezmiernie pomogła. Czuła się o dużo lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, zatem takie zabiegi są niezmiernie potrzebne i przynoszą najlepsze efekty.

Yuri20

Posty: 5

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i naprawdę czułem się wspaniale, dlatego innym też polecam. Było warto się nim poddać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Jeśli zabieg będzie przeprowadzony w prawidłowy sposób to można liczyć na o wiele szybszą regenerację naszego organizmu. Panie będą bardzo zadowolone, bo można zastopować proces starzenia się i zmniejszyć zmarszczki. Do tego według ekspertów częste korzystanie z komory wydłuża nasze życie. Warto spróbować.

mirekp2005

Posty: 8

 
Po operacji nie było mi bezproblemowo dojść do siebie. Zwyczajne sposoby rehabilitacji niewiele dawały. Dopiero po tlenoterapii poczułem się lepiej. Dla mnie jest to najlepsza metoda, aby zregenerować swój organizm i wszystkim mogą to polecić. Przekonacie się, iż rzeczywiście są z tego tylko i wyłącznie same pozytywne efekty.

Pyuhyo

Posty: 3

 
Moja żona korzystała z tlenoterapii i jest niezwykle zadowolona. W takiej komorze normobarycznej można odmłodzić swój organizm. Nawet można podobno żyć dłużej.

namok

Posty: 8

 
Warto wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to świetny sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, ale również na psychiczną, dlatego warto się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są drogie, ale są bardzo skuteczne.

strusiek

Posty: 7